اخبار منابع دیجیتال : برقرار دسترسی مجدد به بانک اطلاعاتی Up to Date

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۴/۱۴ | 

اخبار منابع الکترونیک 

اطلاعیه
به اطلاع می رساند اخلال موجود در وبسایت به علت به روزرسانی محتوای وبسایت کتابخانه دیجیتال، از مورخ 1397/3/27 لغایت 1397/3/28 برطرف و کاربران گرامی می توانند کمافی السابق به بانک های اطلاعاتی علمی دسترسی داشته باشند. 
1397/3/28

افتتاح مرکز اطلاعات علمی الکترونیک کتابخانه مرکزی

مرکز اطلاعات علمی الکترونیک کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد و مدارک علمی دانشگاه با 3 کارگاه آموزشی و 85 دستگاه رایانه در طبقه اول ساختمان کتابخانه مرکزی افتتاح شد. هدف از راه اندازی این مجموعه تسهیل دسترسی اعضای محترم هیات علمی، دانشجویان و مراجعان کتابخانه به اطلاعات علمی الکترونیک و ایجاد فضای استاندارد جهت برگزاری دوره های آموزشی می باشد. 
1397/3/1

دسترسی به بخش جدید منابع آموزش دانشجویی مجموعه Clinical Key Medical Education
به اطلاع می‌رساند‌ با هماهنگی های صورت گرفته مرکز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت دسترسی آزمایشی (Trial) دانشگاه به بخش جدید منابع آموزش دانشجویی مجموعه Clinical Key Medical Education از این تاریخ لغایت 28/2/97 در آدرس زیر فراهم گردیده است. مجموعه فوق شامل شامل حدود 200 عنوان کتب مرجع، بیش از 800 فیلم‌ آموزشی و 85000 تصویر است که عمدتا برای آموزش دانشجویان مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای استفاده از این مجموعه، کاربران بایستی زمانی‌که در شبکه دانشگاه هستند با شناسه و رمز عبور قبلی Clinical Key خود در آدرس زیر وارد شده و در صورتی‌که قبلا در آن ثبت‌نام نکرده‌اند، نسبت به ثبت نام و سپس ورود اقدام نمایند. به پیوست لیست منابع مجموعه فوق تقدیم حضور می گردد.
1397/1/14
 نتایج رتبه‌بندی 16 دانشگاه و موسسه برتر علوم پزشکی کشور در نظام رتبه بندی جهانی ESI  یا  Essential Science Indicators منتشرشده در ماه November سال میلادی 2017 
مبنای این رتبه‌‌بندی گردآوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات یک درصد مقالات دارای بیشترین استنادات (پُراستناد) در مجلات منتخب پایگاه ISI Web of Sciences در فاصله ده ‌سال و هشت ماه ژانویه 2007 تا پایان آگوست 2017 است. 
به اطلاع می رساند با توجه به فراهم آمدن بستر نرم افزای جدید در کتابخانه مرکزی دانشگاه، هم اکنون اطلاعات پایان نامه های دانشگاه علوم پزشکی گلستان از طریق سامانه پایان نامه های دانشگاه های علوم پزشکی کشور به آدرس Thesis.research.ac.ir و یا از طریق لینک موجود در پورتال کتابخانه مرکزی در دسترس است. پژوهشگران محترم می توانند جهت اطلاع از پایان نامه های انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی گلستان و یا سایر دانشگاه های علوم پزشکی کشور از این سامانه بهره برداری نمایند.    

اطلاعیه:

به اطلاع می رساند دسترسی به بانک اطلاعاتی Ulrich، دربرگیرنده اطلاعات مربوط به بیش از 300000 مجله علمی و پژوهشی بین المللی برقرار گردید. 

اطلاعیه:

به اطلاع می رساند دسترسی به بانک اطلاعاتی Ovid مجددا  برقرار گردید. 

اطلاعیه:

به اطلاع می رساند دسترسی به بانک اطلاعاتی Ulrich، دربرگیرنده اطلاعات مربوط به بیش از 300000 مجله علمی و پژوهشی بین المللی برقرار گردید. 

اطلاعیه:

به اطلاع می‌رساند دسترسی به حدود 300 عنوان مجله ناشر Sage به صورت آزمایشی (Trial) تا پایان ژانویه 2017 برای فراهم شده است. کاربران گرامی به دو گروه موضوعی از مجلات این ناشر در گروه‌های موضوعی Health Sciences و  Life and Biomedical Sciences دسترسی رایگان آزمایشی خواهند داشت. 

اطلاعیه:

به اطلاع می رساند دسترسی به مجموعه انتشارات Emerald به مدت 3 ماه برقرار گردیده است. ناشر Emerald بیش از 300 عنوان مجله در حوزه های بهداشت، مدیریت، اقتصاد، آموزش، علوم اجتماعی و کتابداری و اطلاع رسانی منشر می کند.

اطلاعیه:

به اطلاع می رساند دسترسی به مجموعه انتشارات Ovid از طریق پورتال کتابخانه مرکزی مجددا برقرار گردید.دفعات مشاهده: 607 بار   |   دفعات چاپ: 179 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به کتابخانه دیجیتال می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved | Digital library

Designed & Developed by : Yektaweb