تصویر برداری -- معرفی واحد تصویر برداری صفحه مناسب چاپ ارسال به دوستان خروجی RSS این بخش

AWT IMAGE

واحد تصویربرداری :

 

کلیه واحد ها ( رادیولوژی ، سونوگرافی ، CT اسکن ) جهت تمام بیماران بستری از اورژانسی و الکتیو به صورت شبانه روزی ( تعطیل و غیر تعطیل ) ارائه خدمت می نماید .

در روز های تعطیل و در مواقع اورژانسی پزشک رادیولوژیست بصورت آنکال بوده و در مواقع در خواست سونوگرافی و سی تی اسکن های با تزریق با هماهنگی مسئول فنی رادیولوژی مطابق هماهنگی دفتر سوپروایزری در بیمارستان آماده ارائه خدمت می باشند . کلیه پرسنل رادیولوژی و سی تی اسکن مطابق برنامه تنظیمی بگونه ای چینش می شوند که در زمان بروز وضعیت اورژانس در روزهای تعطیل آماده ارائه خدمت رسانی فوری باشند .

رادیولوژی ها بااستفاده از جدید ترین فن آوری روز ( سیستم DR ) انجام شده و با استفاده از شبکه آرشیو تصاویر پزشکی پکس در دسترس پزشکان معالج قرارگیرد به همین منظور جهت جلوگیری از بروز مشکلات در زمینه انتقال اطلاعات از طریق شبکه بیمارستان یک نفر از همکاران که دارای صلاحیت کنترل و نظارت بازرسی شبکه را بر عهده دارد در طول شبانه روز کلیه اشکالات نرم افزاری و سخت افزاری شبکه پکس را کنترل می نماید تا خللی در سیستم به وجود نیاید.

با توجه به متد جدید تصویر برداری این واحد تلاش نموده است تا با استفاده از جدید ترین تجهیزات پزشکی انجام خدمات تشخیصی را در حداقل زمان ممکن و در کلیه روز ها اعم از تعطیل و غیر تعطیل به نحو احسن به انجام برساند.

 

  مسئول فنی واحد تصویر برداری : خانم دکتر سمیه لیوانی

مسئول واحد تصویر برداری : آقای کلامی

شماره تماس داخلی : 2410

نکته سلامتی روز

سلامتی از پنج عنصر ساخته شده است.. خوشحالی، خواب، آب، غذای سالم و ورزش

امام علی ( ع) می فرماید : برنامه‏ ريزى درست، مالِ كم را افزايش مى ‏بخشد؛ و برنامه ‏ريزى نادرست، مال بسيار را نابود مى‏ كند.