روابط عمومی : طرح ویزیت رایگان و اعزام تیم تخصصی بسیج جامعه پزشکی شهرستان گمیشان

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۹/۳ | 

AWT IMAGEطرح ویزیت رایگان و اعزام تیم تخصصی بسیج جامعه پزشکی شهرستان گمیشان

 بمنظور گرامیداشت هفته بسیج و در راستای محرومیت زدائی و تحقق شعار جامعه پزشکی ، انقلابی گری و خدمتگزاری  طرح ویزیت رایگان در شهرستان گمیشان اجرا شد. 

در این اقدام خداپسندانه که توسط تیم پزشکی متشکل از متخصص چشم ، زنان و زایمان و بینایی سنجی صورت گرفت ، بیش از 220 نفر از بیماران بصورت رایگان ویزیت گردیده و داروی رایگان نیز به آنان اهداء شد.

دکتر بهمن ایری مدیر شبکه بهداشت ودرمان گمیشان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات اعضای تیم پزشکی در خصوص اجرای این طرح گفت : بسیج جامعه پزشکی همواره پیشگام خدمت رسانی به مناطق محروم بوده و حضور تیم های تخصصی در این مناطق نشان از عزم راسخ بسیج جامعه پزشکی در هر موقعیت زمانی و مکانی است که می تواند منشا خدمات ارزنده در جهت ارتقاء سلامت مردم باشد. 

همچنین با تاکید بر اینکه خدمت رسانی به مردم منطقه شاخص ترین وظیفه است افزود:اعزام پزشک و بهره مندی مستقیم و آسان مردم از خدمات پزشکی از اهداف اعزام این تیم است.

 گفتنی است آقای دکتر گردیز و خانم دکتر نعمتی متخصصین چشم ، خانم دکتر تبریزی متخصص زنان و زایمان ، خانم جاذبی کارشناس بینایی سنجی و جمعی ازاعضای کانون بسیج جامعه پزشکی در این طرح همکاری نمودند. 

دکتر مقصودلو رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان گلستان ضمن تشکر از تیم پزشکی و اعضای کانون از روند اجرای طرح بازدید کردند .آقایان کریمی ، عبدالصالحی و رحیمی نیز از کانون بسیج جامعه پزشکی استان نیز ایشان را همراهی نمودند.

           AWT IMAGE

           AWT IMAGE

           AWT IMAGE

            AWT IMAGE

             AWT IMAGE

              AWT IMAGE

               AWT IMAGE

               AWT IMAGE

                AWT IMAGE

                AWT IMAGE

                AWT IMAGE

 
دفعات مشاهده: 958 بار   |   دفعات چاپ: 198 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شبکه بهداشت و درمان گمیشان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | gomishan

Designed & Developed by : Yektaweb