فناوری اطلاعات : اخبار

در راستای اجرای طرح تحول سلامت، آزمون HIS جهت کارکنان آزمایشگاه و منشی های مرکز برگزار گردید.

 

AWT IMAGE

در جهت اجرای صحیح برنامه تحول نظام سلامت  و با توجه به لزوم ورود کامل و صحیح اطلاعات در سامانه HIS و ارسال اطلاعات مستند به وزارتخانه از طریق سامانه سپاس، دوره های آموزشی در سطح گروه های مختلف کاربری  این سامانه توسط کارگروه IT مرکز تشکیل شد.
 در این راستا آزمون سنجش مهارت کاربران HIS در تاریخ 1393/03/01 در محل سالن اجتماعات مرکز برگزار گردید.

 

AWT IMAGE

 

مرکز آموزشی درمانی 5آذر گرگان به سامانه کشوری سپاس متصل شد.

 

AWT IMAGE

با تاکید مدیریت و پیگیریهای صورت گرفته  توسط واحد فناوری اطلاعات مرکز در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت، سیستم اطلاعات بیمارستانی مرکز آمزشی درمانی 5آذر به طور کامل به سامانه پرونده الکترونیکی سلامت کشور(سپاس) متصل گردید.
این سامانه که با هدف افزایش کیفیت خدمات بهداشتی، تشخیصی درمانی و مدیریت بهینه در نظام سلامت کشور ایجاد گردیده است اطلاعات مرتبط با سلامت شهروندان از پیش از تولد تا زمان فوت را شامل می گردد که بصورت مداوم و با گذشت زمان، به شکل الکترونیکی تکمیل و نگهداری می شود.

 

AWT IMAGE

 

اولین جلسه کارگروه فناوری اطلاعات مرکز برگزار شد.

 

AWT IMAGE

در راستای اجرای برنامه تحول نظام سلامت مرکز، اولین جلسه کارگروه فناوری اطلاعات مرکز با حضور ریاست  و مدیریت بیمارستان و دیگر اعضا برگزار گردید.
در این جلسه که با موضوع تقویت زیرساخت شبکه و راه اندازی فیبر نوری مرکز در جهت ارتقاء کیفیت ارائه خدمات الکترونیکی به مراجعین و بیماران و همچنین اتصال مرکز به سامانه کشوری سپاس برگزار شد، الزامات فنی و اعتبارات مالی پروژه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

AWT IMAGE

 

مطالب مشابه


دفعات مشاهده: 1072 بار   |   دفعات چاپ: 314 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 10 بار   |   0 نظرCAPTCHA code

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بیمارستان پنجم آذر گرگان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2019 All Rights Reserved | 5 Azar-Hospital

Designed & Developed by : Yektaweb